Oferta - metal

CHŁODZIWA

Firma CONDAT swoim zaangażowaniem środowiskowym i społecznym, opracowała kompletną gamę wysoce wydajnych i innowacyjnych chłodziw do obróbki wiórowej wszystkich materiałów.

OLEJE OBRÓBCZE

Oferujemy oleje do obróbki metali o różnych właściwościach, przeznaczone do pracy z rozmaitymi metalami i przy użyciu różnych technologii.

TRUDNOPALNE OLEJE HYDRAULICZNE

Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu, CONDAT oferuje pełną gamę płynów ognioodpornych do wszystkich zastosowań, w których niezbędna jest ochrona personelu i instalacji przed zagrożeniem pożarowym: produkcja stali, koksownie, produkcja szkła, odlewnictwo, pierwotna produkcja metali, spalarnie.

ŻELE DO GIĘCIA RUR

W naszej ofercie znajdują się w 100% rozpuszczalne żele na bazie wody, stosowany do formowania i gięcia rur ze stali, stali nierdzewnej, stali aluminiowanej i aluminium.

OLEJE DO CIĄGNIENIA

Oleje do ciągnienia prętów oraz rur do zastosowań mechanicznych dla stali, stali nierdzewnych, miedzi i aluminium.

 

SMARY PRZEMYSŁOWE

Condat opracowuje i produkuje smary od ponad 160 lat. Dostosowując się do różnych rewolucji technologicznych. Dziś dysponują pełną gamą smarów plastycznych, a także uznaną wiedzą ekspercką w wielu dziedzinach zastosowań .

 

ŚRODKI ANTYKOROZYJNE

Kompletna gama rozwiązań przeznaczonych do ochrony przed korozją metali żelaznych i nieżelaznych w średnim i długim okresie składowania

OLEJE DO TŁOCZENIA